Czołem!

Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie, chcielibyśmy Cię poinformować, że będziemy potrzebowali Twoich danych osobowych, takich jak imię/pseudonim i adres e-mail. Nie martw się jednak, bo będziemy je przechowywać zgodnie z przepisami RODO.

Konkurs ma charakter zabawy, a zebrane dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach handlowych. Nie przekażemy ich także nikomu poza przypadkami przewidzianymi przez prawo. Masz prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Do zobaczenia na szlaku!

Organizatorem konkursu jest 7 księgarni w centrum Poznania: Bookowski w Zamku Święty Marcin 80/82, Księgarnia Tak Święty Marcin 76, Antykwariat Bukinista ul. Ratajczaka 28, Muzyczna Pasja ul. Ratajczaka 30, Jedynka Książnica Polska Al. Marcinkowskiego 21, Antykwariat Żupańskiego ul. Paderewskiego 3/5, Księgarnia Arsenał Stary Rynek 58.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które mają ukończone 13 lat.

Konkurs trwa od 7 kwietnia 2023 r. do 7 maja 2023 r.

W konkursie biorą udział osoby dokonujące zakupu w jednej z 7 księgarni i zbierające pieczątki na karcie konkursowej przy każdym zakupie.

Aby wziąć udział w udzial, należy zebrać komplet 7 różnych pieczątek z 7 księgarni na jednej karcie i umieścić numerowany kupon konkursowy w urnie w Antykwariacie Bukinista przy ul. Ratajczaka 28.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu konkursu, a także do jego przerwania lub odwołania, w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności.

Nagrodą w konkursie jest jeden z trzech voucherów o wartości 250 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt zł) do wydania w wybranej przez zwycięzcę księgarni.

Okreśenie zwycięzców odbywa się poprzez wybranie trzech numerowanych kuponów umieszczonych w urnie konkursowej w Antykwariacie Bukinista przy ul. Ratajczaka 28.

Wybranie zwyciezców odbędzie się w pierwszy dzień roboczy po zakończeniu konkursu.

Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową i ma prawo odebrać nagrodę w terminie 30 dni od daty otrzymania powiadomienia o wygranej.

Nagroda nie podlega wymianie na pieniądze lub inne produkty niż asortyment księgarni.

Administratorem danych osobowych jest Antykwariat Bukinista, z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Ratajczaka 28, kod pocztowy 61-815, NIP: 7831685148, REGON: 630105049.

Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane zgodnie z przepisami RODO i ustawą o ochronie danych osobowych.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu oraz przesłania informacji o jego wynikach.

Masz prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W każdej chwili możesz także cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, napisz do nas na adres e-mail: antykwariatbukinista@gmail.com. I pamiętaj, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w konkursie.